Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm teneri
search
  • Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm teneri
  • Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm teneri

Ogrodzenie modułowe - daszek ogrodzeniowy na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm (kolor: teneri)

19,54 zł

Daszek na ogrodzenie betonowe Lordio Semmelrock. Kolor teneri (ciemnoszary). Kamień betonowy wielkoformatowy o wymiarach 60 x 20 cm, wysokości 5 cm tworzy efektowne, bardzo praktyczne wzbogacone kwarcem i bazaltem zadaszenie z bloczków. Daszek ogrodzeniowy do nabycia w sklepie online ogrodzeniaGT. Cena przystępna!

 

Dostawa - zadzwoń przed zakupem. Ustalimy koszty. Możliwy kurier,TIR, HDS. Info - LINK.

Ilość

Daszek ogrodzeniowy Lordio Semmelrock 60x20x5 cm kolor teneri (ciemnoszary) 

Daszek ogrodzeniowy wykonany z betonu Lordio Semmelrock to element o niezwykle eleganckiej ciemnoszarej barwie teneri, gładkiej fakturze zawierającej piaski kwarcowe i bazaltowe. Taki design bardzo ładnie komponuje się z elementami małej architektury ogrodowej oraz w otoczeniu wypełnionym kostką brukową. Element w kształcie prostokąta i zwiększonym wymiarze 60 x 20 x 5 cm zdecydowanie upraszcza projektowanie i budowę całej konstrukcji. Daszek jest częścią fazowanego ogrodzenia z bloczków betonowych, które zawiera także pozorną fugę. Całość w połączeniu z modną kolorystyką jest chętnie wykorzystywana na posesjach tworzonych według najnowszych trendów. 

Daszek na ogrodzenie betonowe z tej linii jest hydrofobizowane, dlatego nie jest podatny na wilgoć i w związku z tym dobrze toleruje nawet silne mrozy. Warto dodać, że w strukturze jest znaczniej mniej wykwitów wapiennych. Głównym zadaniem daszków jest ochrona betonowego obmurowania, ale ich piękna stylistyka dodaje uroku i podkreśla charakter ogrodzenia na posesji.

Wysokiej jakości daszki ogrodzeniowe Lordio Semmelrock kupicie u nas – w sklepie internetowym ogrodzeniaGT w niewiarygodnie niskiej cenie. Produkt powstał zgodnie z europejskimi normami PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobatami Technicznymi. Ten niezaprzeczalny fakt tylko potwierdza niezawodność i doskonałość tego rodzaju asortymentu. Poza tym obserwuje się wyraźny wzrost zainteresowania na rynku innowacjami właśnie tej marki, a daszek na ogrodzenie betonowe Lordio także do nich należy. Dlatego śmiało, można podążać tym tropem.

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji, 
  • budulec murów, kwietników.
Semmelrock
SEM Lor dach mur teneri
995 Przedmioty

Opis

Marka
Semmelrock
Typ produktu
Ogrodzenia
Typ modułu
Daszek na mur

Specyficzne kody

ean13
9009235033204

Zobacz także

Komentarze (0)