Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm teneri

Daszek ogrodzeniowy Lordio Semmelrock 60x20x5 cm kolor teneri (ciemnoszary) 

Daszek ogrodzeniowy wykonany z betonu Lordio Semmelrock to element o niezwykle eleganckiej ciemnoszarej barwie teneri, gładkiej fakturze zawierającej piaski kwarcowe i bazaltowe. Taki design bardzo ładnie komponuje się z elementami małej architektury ogrodowej oraz w otoczeniu wypełnionym kostką brukową. Element w kształcie prostokąta i zwiększonym wymiarze 60 x 20 x 5 cm zdecydowanie upraszcza projektowanie i budowę całej konstrukcji. Daszek jest częścią fazowanego ogrodzenia z bloczków betonowych, które zawiera także pozorną fugę. Całość w połączeniu z modną kolorystyką jest chętnie wykorzystywana na posesjach tworzonych według najnowszych trendów. 

Daszek na ogrodzenie betonowe z tej linii jest hydrofobizowane, dlatego nie jest podatny na wilgoć i w związku z tym dobrze toleruje nawet silne mrozy. Warto dodać, że w strukturze jest znaczniej mniej wykwitów wapiennych. Głównym zadaniem daszków jest ochrona betonowego obmurowania, ale ich piękna stylistyka dodaje uroku i podkreśla charakter ogrodzenia na posesji.

Wysokiej jakości daszki ogrodzeniowe Lordio Semmelrock kupicie u nas – w sklepie internetowym ogrodzeniaGT w niewiarygodnie niskiej cenie. Produkt powstał zgodnie z europejskimi normami PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobatami Technicznymi. Ten niezaprzeczalny fakt tylko potwierdza niezawodność i doskonałość tego rodzaju asortymentu. Poza tym obserwuje się wyraźny wzrost zainteresowania na rynku innowacjami właśnie tej marki, a daszek na ogrodzenie betonowe Lordio także do nich należy. Dlatego śmiało, można podążać tym tropem.

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji, 
  • budulec murów, kwietników.
SEM Lor dach mur teneri

Opis

Marka
Semmelrock
Rodzaj
Modułowe
Typ modułu
Daszek na mur

Specyficzne kody

EAN13
9009235033204

Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm teneri

19,54 zł

Daszek na ogrodzenie betonowe Lordio Semmelrock. Kolor teneri (ciemnoszary). Kamień betonowy wielkoformatowy o wymiarach 60 x 20 cm, wysokości 5 cm tworzy efektowne, bardzo praktyczne wzbogacone kwarcem i bazaltem zadaszenie z bloczków. Daszek ogrodzeniowy do nabycia w sklepie online ogrodzeniaGT. Cena przystępna!

 
Koszt odstawy wycenany indywidulanie. Prosimy o kontakt. 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także