Bloczek ogrodzeniowy, kamień na mur Semmelrock Lordio 60x20x16 cm teneri (30 szt.)
search
  • Bloczek ogrodzeniowy, kamień na mur Semmelrock Lordio 60x20x16 cm teneri (30 szt.)
  • Bloczek ogrodzeniowy - kamień na mur Semmelrock Lordio 60x20x16 cm teneri

Ogrodzenie modułowe - bloczek ogrodzeniowy / kamień na mur Semmelrock Lordio 60x20x16 cm (kolor: teneri)

19,76 zł

Bloczek ogrodzeniowy (murowy) Lordio Semmelrock teneri wymiary 60 x 20 cm, wysokość 16 cm. Produkt odporny na mróz i sól. Gładka faktura, klasyczna i wyrazista ciemnoszara barwa, sprawia, że taki kamień na mur jest bardzo atrakcyjnym materiałem do zabudowy. Przystępna cena tylko w hurtowni online ogrodzeniaGT.

 

Dostawa - zadzwoń przed zakupem. Ustalimy koszty. Możliwy kurier,TIR, HDS. Info - LINK.

Ilość

Bloczek ogrodzeniowy/kamień na mur Lordio Semmelerock kolor teneri (ciemny szary) 60x20x16 cm

Betonowy bloczek ogrodzeniowy Lordio Semmelrock o praktycznych wymiarach 60 x 20 cm, wysokości 16 cm pozwala zaprojektować mury, ogrodzenia zaopatrzone w filary. Dzięki możliwości pomniejszenia wymiaru wykonamy z niego także efektowne kwietniki i klomby. Gładki bloczek na ogrodzenie ma na powierzchni linie cięcia, co niesamowicie ułatwia samodzielne przygotowanie połówkowego kamienia na mur. Mocna ciemnoszara barwa teneri idealnie będzie pasować do kompozycji utrzymanej w stylu klasycznym, a także w bardziej nowoczesnych aranżacjach.

Kamień na mur Lordio o pięknej stylizacji doskonale wygląda w otoczeniu z kostki brukowej lub elementów małej architektury tj. gazonów, obrzeży, czy stopni ogrodowych. Bloczki ogrodzeniowe cechuje także wysoka funkcjonalność. Jest to materiał wytrzymały o bardzo o niskiej nasiąkliwości (hydrofobizowany), dostosowany do niskich temperatur, odporny na mrozy i niszczące działanie soli. Mimo trudnych warunków panujących na zewnątrz i upływu czasu ogrodzenie zachowuje nienaganny wygląd.

Ogrodzenie z kamieniem Lordio marki Semmelrock zostały wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobatami Technicznymi. To asortyment, który wzbudza spore zainteresowanie wśród klientów naszej budowlanej hurtowni internetowej ogrodzeniaGT. Cena bloczka ogrodzeniowego Lordio jest niezwykle korzystna, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jego najwyższą jakość i doskonałe parametry użytkowe. To będzie sprawdzone i pewne przedsięwzięcie! 

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji, 
  • budulec murów, kwietników.
Semmelrock
SEM Lor 60x20 teneri
1000 Przedmioty

Opis

Marka
Semmelrock
Typ produktu
Ogrodzenia
Typ modułu
Bloczek na mur

Specyficzne kody

ean13
9009235033198

Zobacz także

Komentarze (0)