Nowoczesne ogrodzenia panelowe betonowe - trwałe, pewne, ekonomiczne

Aktywne filtry

Ogrodzenia panelowe betonowe – ekspresowa i trwała zabudowa

Ogrodzenia panelowe betonowe to specjalny zestaw gotowych prefabrykatów z betonu, który umożliwia szybką zabudowę ogrodzeniową. Zaletą tego systemu jest uproszczony montaż.  

Gotowe panele betonowe instalowane są na słupkach betonowych osadzonych równomiernie i trwale w podłożu. Do wyboru są prefabrykaty o różnych wzorach, grubościach i wysokościach. W zależności od potrzeb przęsła mogą być ażurowe lub pełne. Ażur dodaje lekkości konstrukcji i jest polecany na posesjach bogatych w zieleń. Natomiast masywniejsze pełne ogrodzenia panelowe betonowe zapewniają większą prywatność użytkownikom. Wyciszają hałasy z zewnątrz.

Ogrodzenia panelowe betonowe zyskują na popularności dzięki znakomitym właściwościom użytkowym, wysokiej estetyce.

Zalety ogrodzeń panelowych betonowych:

  • Wytrzymałość
  • Prywatność
  • Nowoczesność
  • Szybkość wznoszenia

Zwiększona wytrzymałość – odporność na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne tj. deszcz, promieniowanie słoneczne, mrozy. Dzięki temu odpadają częste, kosztowne naprawy.

Prywatność i bezpieczeństwo – beton doskonale pochłania dźwięki z ulicy. Tym samym wycisza teren posesji. Poza tym umożliwia szczelne i solidne odgrodzenie od posesji sąsiada. Ogrodzenie panelowe betonowe zapewni ochronę przed włamywaczami lub dziką zwierzyną.

Atrakcyjny design i estetyczność – ogrodzenia panelowe z betonu mają standardowe wymiary i kształty. Dlatego nie ma problemu z ich dopasowaniem i powstają spójne ciekawe kompozycje. Szarość świetnie pasuje do metalu, kamienia i drewna. Odpowiednio wystylizowany beton nadaje konstrukcji klasycznego, szlachetnego wyglądu. Może być również zaaranżowany bardziej nowocześnie minimalistycznie.

Szybki montaż – gotowe panele z pomocą profesjonalnej ekipy można zamontować nawet w ciągu 1 dnia.  

Ogrodzenia panelowe betonowe w super cenach w jednym miejscu – hurtowni internetowej ogrodzeniaGT

Najlepszy wybór ogrodzeń panelowych betonowych znajdziesz w naszej hurtowni internetowej ogrodzeniaGT. Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą. Tutaj tylko sprawdzone marki, a wszystko w naprawdę dobrych cenach.  

Zamówienia dokonujesz drogą internetową: telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Nasi doradcy przygotowują wycenę, przedstawią propozycje transportu. Możliwy jest dowóz na terenie całej Polski. Dostarczamy wybrane ogrodzenie pod wskazany adres prosto na budowę.  

Szybka obsługa, minimum formalności, spore oszczędności – tak się kupuje w sklepie internetowym ogrodzeniaGT. Zapraszamy do kontaktu.