Akcesoria, uszczelniacze, impregnaty do ogrodzeń, betonu

Aktywne filtry

Akcesoria – czyli wszystko, co może się przydać do budowy ogrodzeń

Na ogrodzenia składają się nie tylko odpowiednio zwymiarowane bloczki, panele. Aby konstrukcja ogrodzeniowa była solidnie postawiona i przetrwała przez wiele lat, potrzebne będą dodatki dopełniające. W sklepie internetowym ogrodzeniaGT również nie mogło ich zabraknąć. W jednym miejscu znajdziesz zarówno elementy spinające, jak i stabilizujące panele ogrodzeniowe.

Niezbędne mogą okazać się mocowania, czyli wszelkie obejmy, łączniki, spinki, naciągi hakowe. Zwróć też uwagę na specjalistyczną chemię do betonu. Są to wysokojakościowe produkty dedykowane do spajania poszczególnych elementów ogrodzeniowych. Wśród nich znalazły się kleje do daszków i pustaków ogrodzeniowych, impregnaty do barwienia, a także wszelkie preparaty przydatne w pielęgnacji i konserwacji. Doskonałym przykładem jest chemia do betonu marki Konekt, którą możesz znaleźć w naszej hurtowni. Są to specjalnie produkowane preparaty, które ułatwiają zarówno prace budowlane, jak i sprawdzają się podczas późniejszego użytkowania.  

Jeśli właśnie zakupiłeś daszki, bloczki na słupki, na murki, nie zapomnij dokupić dodatkowych akcesoriów. Przejrzyj nasz asortyment. Skontaktuj się z nami – doradzimy. U nas znajdziesz tylko produkty renomowanych marek, w cenach przystępnych dla kieszeni. Sprawdź nas, zapraszamy!