Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm silexo
search
  • Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm silexo
  • Daszek na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm silexo

Ogrodzenie modułowe - daszek ogrodzeniowy na mur Semmelrock Lordio 60x20x5 cm (kolor: silexo)

20,16 zł

Daszek ogrodzeniowy Lordio Semmelrock. Kolor silexo - jasnoszary. Wymiary 60 x 20 x 5 cm. Betonowy, hydrofobizowany (wodoodporny), gładki. Daszek na ogrodzenie betonowe jest odporny na sól i mróz. Nie wiesz gdzie kupić produkt? Zapraszamy tam, gdzie niska cena, wstąp do hurtowni online ogrodzeniaGT.

 

Dostawa - zadzwoń przed zakupem. Ustalimy koszty. Możliwy kurier,TIR, HDS. Info - LINK.

Ilość

Daszek ogrodzeniowy Lordio Semmelrock 60x20x5 cm kolor silexo (jasnoszary) 

Daszek ogrodzeniowy z linii Lordio Semmelrock w tonacji bardzo jasnych szarości silexo został wykonany z najwyższej jakości betonu. Powierzchnia kamienia jest gładka, zawiera minimalistyczną fazę i fugę pozorną. Tego rodzaju bloczki ogrodzeniowe są prostokątne, dostępne w większych formatach 60 x 20 cm, ich wysokość wynosi 5 cm. Jest to wygodny w układaniu i montażu wymiar, który pozwoli, w krótkim czasie zaprojektować piękną kompozycję.

Daszek na ogrodzenie betonowe Lordio stanowi funkcjonalną i jednocześnie bardzo ozdobną osłonę na ogrodzenie z bloczków. Został poddany zabiegowi hydrofobizacji, dzięki temu nie chłonie wody, a przy okazji znacznie zredukowana została ilość wykwitów wapiennych. Daszek jest odporny na skrajne, niekorzystne warunki atmosferyczne. Przetrwa silne mrozy, a sól stosowana zimą do odladzania  także nie zniszczy struktury kamienia. Barwa bloczka zdecydowanie podkreśli minimalistyczny charakter nowoczesnych aranżacji, nadając im jednocześnie delikatności.

Marka Semmelrock specjalizuje się w produkcji innowacyjnych systemów ogrodzeniowych zawierających rozmaite bloczki na ogrodzenie, z których można zbudować naprawdę efektowny mur wokół posesji. Prezentowany tu daszek na ogrodzenie to bardzo ciekawy element konstrukcyjny. Przede wszystkim bardzo trwały, wytrzymały, a do tego kupicie go w super cenie w naszym sklepie online ogrodzeniaGT. Warto dodać, że poszczególne części wchodzące w skład ogrodzenia Lordio powstały zgodnie z europejskimi normami PN-EN 1338, PN-EN 1339,PN-EN 1340, PE-EN 13198 i Aprobatami Technicznymi. Ten fakt tylko potwierdza pewność, że zamawiając daszek, dokonaliśmy właściwego wyboru.

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji, 
  • budulec murów, kwietników.
Semmelrock
SEM Lor dach mur silexo
1000 Przedmioty

Opis

Marka
Semmelrock
Typ produktu
Ogrodzenia
Typ modułu
Daszek na mur

Specyficzne kody

ean13
9009235033044

Zobacz także

Komentarze (0)