Bloczek ogrodzeniowy - kamień na mur Semmelrock Lordio 60x20x16 cm silexo

Bloczek ogrodzeniowy/kamień na ogrodzenie Lordio Semmelrock kolor silexo (jasnoszary) 60x20x16 cm

Lordio Semmelrock bloczej ogrodzeniowy wymiarach 60 x 20 cm i wysokości 16 cm. Unikalny jasnoszary kolor silexo. Kamienie wyposażone są w pozorną fugę oraz minimalistyczną fazę. Bloczek ogrodzeniowy jest gładki, wykonany z betonu, zawiera domieszki piasków kwarcowych i bazaltowych. Istnieje możliwość uzyskania połówkowego formatu kamienia na mur. Na powierzchni wyznaczone są linie ułatwiające cięcie w odpowiednim miejscu.

Kamień na mur Lordio pozwala w sposób efektowny wytyczyć granice działki lub posesji. Może tworzyć jednolity mur lub płot z filarami z bloczków ogrodzeniowych. Szary odcień i stylistyka doskonale pasuje do aranżacji nowoczesnych (także tych z dużą ilością przeszkleń), które dzięki temu nabierają one niezwykle eleganckiego i jednocześnie szykownego charakteru. To także świetny budulec klombów i kwietników ogrodowych, który wraz z elementami małej architektury z tej serii tworzy stylowe kompozycje. Praktyczny format pozwala na szybką i łatwą zabudowę.

Marka Semmelrock od lat wprowadza na rynek najdoskonalsze innowacje, starannie dopracowane. Najwyższej jakości ogrodzenie z kamieniem, jakim jest to z linii Lordio, cechuje odporność na mróz i sól drogową. Jest to również materiał hydrofobizowany (nie chłonie wody). Dzięki temu tak postawione mury przetrwają nawet ekstremalne warunki, zachowując nienaruszoną strukturę i głęboki kolor. Dodatkowym atutem jest nasza niska cena, bo asortymencie sklepu online ogrodzeniaGT nie mogło absolutnie zabraknąć tego produktu. Wpadajcie po towar do nas, gwarantujemy, że to będzie trafiona inwestycja.

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji,
  • budulec murów i kwietników.
SEM Lor 60x20 silexo

Opis

Marka
Semmelrock
Rodzaj
Modułowe
Typ modułu
Bloczek na mur

Specyficzne kody

EAN13
9009235033037

Bloczek ogrodzeniowy - kamień na mur Semmelrock Lordio 60x20x16 cm silexo

20,29 zł

Bloczek ogrodzeniowy - kamień na mur Lordio Semmelrock. Format 60 x 20 cm, wysokość 16 cm. Kolor jasnoszary silexo. Gładka powierzchnia betonowa zawiera piaski kwarcowe i bazaltowe. Produkt jest hydrofobizowany, odporny na mróz i sól. Gdzie kupić nowoczesne ogrodzenie z kamieniem Lordio? Najlepsza cena czeka na Ciebie w hurtowni online ogrodzeniaGT.

 
Koszt odstawy wycenany indywidulanie. Prosimy o kontakt. 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także