Kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm verti
search
  • Kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm verti
  • Kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm verti

Ogrodzenie modułowe - kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm (kolor: verti)

34,25 zł

Filar z kamienia Semmelrock Lordio kolor verti (szary melanż) to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie ogrodzeniowych dzieł sztuki. Solidny bloczek ogrodzeniowy o wymiarach 60x40x16 cm. Odporny na działanie soli mrozu. Hydrofobizowany (odpycha wodę). Do budowy jednolitego muru i systemu z płotem i słupkami/filarami. Dekoracyjny element klombów, czy kwietników. Cena możliwie najniższa. Odwiedź nternetową hurtownię ogrodzeniaGT.

 

Dostawa - zadzwoń przed zakupem. Ustalimy koszty. Możliwy kurier,TIR, HDS. Info - LINK.

Ilość

Filar kamienie - bloczek na ogrodzenie betonowe Lordio verti 60x40x16 cm kolor szary (melanż)

Semmelrock Lordio verti filar kamienie wykonane z wysokojakościowego betonu w kolorze szarości (melanż). Element ma uniwersalne zastosowanie oraz nowoczesny charakter. Umożliwia tworzenie bezpiecznych, ale i zapewniających efektowne wrażenie systemów ogrodzeniowych. Jego wymiary wynoszą 60 x 40 cm, a wysokość sięga 16 cm. Duży format elementu to przyspieszenie i ułatwienie prac budowlanych.

Do zalet należy niewątpliwie odporność bloczków na sól i działanie niskich temperatur, a także hydrofobową powierzchnię, która nie wsiąka wody. By bloczki na ogrodzenie Lordio perfekcyjnie wpasowywały się w ramy nowoczesnej architektury, charakteryzują się pozorną fugą, gładką powierzchnią oraz minimalistyczną fazą. Aby zapewnić jeszcze więcej możliwości filar z kamieni Lordio poza gustownymi i solidnymi ogrodzeniami, pozwala również na tworzenie elementów dekoracyjnych, takich jak kwietniki i klomby.

Kamień na filar Semmelrock Lordio to nie tylko fantastyczna cena i doskonałe parametry, ale i ogromne możliwości projektowania przestrzeni. Warto rozważyć zakup, jeśli właśnie budujesz ogrodzenie betonowe. Zajrzyj do hurtowni internetowej ogrodzeniaGT i złóż zamówienie telefonicznie lub mailowo.

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji, 
  • budulec murów, kwietników.
Semmelrock
SEM Lor 60x40 verti
1000 Przedmioty

Opis

Marka
Semmelrock
Typ produktu
Ogrodzenia
Typ modułu
Bloczek na słupek / mur

Specyficzne kody

ean13
9009235033136

Zobacz także

Komentarze (0)