Kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm platino
search
  • Kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm platino
  • Kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm platino

Ogrodzenie modułowe - kamienie (bloczki) na filar Semmelrock Lordio 60x40x16 cm (kolor: platino)

29,67 zł

Kamień na filar Semmelrock Lordio platino to betonowy szary bloczek ogrodzeniowy o wymiarach 60x40x16 cm. Buduj solidne ogrodzenia, klomby, kwietniki oraz niepowtarzalne aranżacje. Odporny na wilgoć, sól i mrozy. Dostępność online z dostawą w sklepie internetowym ogrodzeniaGT. 

 

Dostawa - zadzwoń przed zakupem. Ustalimy koszty. Możliwy kurier,TIR, HDS. Info - LINK.

Ilość

Filar kamienie - bloczek na ogrodzenie betonowe Lordio 60x40x16 cm kolor szary platino

Filar kamienie Lordio firmy Semmelrock to wytwarzany na bazie betonu element o wymiarach 60 x 40 cm oraz wysokości 16 cm. Jego kolorystyczna wersja platino, czyli klasyczna szarość ciesząca się ogromną popularnością wśród projektantów doskonale wpasuje się nowoczesne aranżacje.

Bloczek ogrodzeniowy tego rodzaju ma gładką, hydrofobizowaną powierzchnię, która nie przepuszcza wody. Duży format kamieni ułatwia i przyspiesza prace budowlane i podkreśla solidność konstrukcji. Lordio pozwala na tworzenie unikalnych, ogrodzeniowych projektów – od jednolitych murów, po systemy z filarami lub słupkami. Linia wzbogacona kruszywem bazaltowym, która wcześniej poddana została starannej selekcji, zyskuje szlachetną powierzchnię.

Wraz z pozorną fugą oraz minimalistyczną fazą, otrzymujemy efektowne rozwiązanie. W połączeniu z kostką brukową, czy elementami małej architektury ogrodowej można stworzyć harmonijną aranżację. Jakby tego było mało, filar z kamienia Lordio wykorzystać można również jako dekorację w postaci eleganckich klombów lub kwietników.

Kamień na filar Lordio od Semmelrock o doskonałych właściwościach i parametrach technicznych możesz zamówić online - telefonicznie lub mailowo w naszej hurtowni online ogrodzeniaGT. Potrzebujesz transportu? Żaden problem. Gwarantujemy także niską cenę, sprawdź!

Zastosowanie: 

  • ogrodzenie posesji, 
  • budulec murów, kwietników.
Semmelrock
SEM Lor 60x40 platino
999 Przedmioty

Opis

Marka
Semmelrock
Typ produktu
Ogrodzenia
Typ modułu
Bloczek na słupek / mur

Specyficzne kody

ean13
9009235033242

Zobacz także

Komentarze (0)