Daszek słupkowo-podmurówkowy Drewbet Cubo mini E3 5x38x22 cm szaro-piaskowy

Daszek słupkowo-podmurówkowy Drewbet Cubo mini E3 szaro-piaskowy

Daszek słupkowo-podmurówkowy Cubo mini E3 w kolorze szaro-piaskowym to element systemu ogrodzeniowego marki Drewbet. Przeznaczony jest jako wykończenie i zabezpieczenie ogrodzenia tj. słupków i muru. Daszki wykonano z wysokojakościowego betonu, który jest odporny na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia. Tworzą naprawdę solidną konstrukcję.

Wymiary daszka wynoszą 38 x 22 x 5 cm (długość x szerokość x wysokość), waga 9 kg. Lekkie i kompatybilne ze sobą elementy gwarantują szybką i trwałą zabudowę. Barwa szaro-piaskowa doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Daszek słupkowo-podmurówkowy Drewbet Cubo mini zamówisz wygodnie bez wychodzenia z domu w hurtowni online ogrodzeniaGT. Daszki zapakowane na paletach otrzymujesz prosto na budowę. Naszym autem jest również cena. Skorzystaj i zamawiaj 24/7.

DREW

Opis

Marka
Drewbet
Rodzaj
Modułowe
Typ modułu
Daszek na słupek / mur
Kolorystyka
Szarości

Daszek słupkowo-podmurówkowy Drewbet Cubo mini E3 5x38x22 cm szaro-piaskowy

17,90 zł

Daszek słupkowo-podmurówkowy Drewbet seria Cubo mini E3. Kolor: szaro-piaskowy. Wymiary: 38 x 22 cm (długość x szerokość), wysokość 5 cm. Solidne zabezpieczenie ogrodzenia (słupka i muru).

  • waga 9 kg
  • gładka struktura
  • pakiet 100 szt.
  • szybka systemowa zabudowa
  • odporność na warunki zewnętrzne
  • dostawa prosto na budowę

 
Paleta (do tony) + rozładunek: 299 zł. Tel: 510 13 14 15. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png